Remélem jól teltek az elmúlt napok, az enyém igen.
Nagyon meleg idő van felénk és ahol én lakom sajnos kevés a csapadék. Az ország más részében ritkán,de esik az eső rövid ideig, hirtelen nagy mennyiségben
Szép nyári napokat, vidám hetet!Puszi, Éva
*****
*****
"Tanulj meg örülni! Amíg örülsz, nincs időd arra, hogy másoknak bánatot okozz!"
GOOD MORNING, LOVE, HUGS & BLESSINGS, Mr. Alex, I pray YOU have a MAJESTICALLY MAGICAL MAGNIFICENT MONDAY, and a MAGMARVELOUS WEEK to follow, my friend...