Üdvözöllek szeretettel. Második napja intenzíven havazik nálunk, ez évek óta elmaradt már telenként, elszoktunk tőle. Ha esett is, szinte azonnal elolvadt. A közlekedésben okoz nehézséget, sok a baleset. Hoztam a kertünkből egy montázst, szépek a fenyők behavazva, Vigyázz magadra!
További szép téli napokat kívánok, Éva
"Tanuld meg szeretni magad!
Az,hogy mit gondolsz magadról,sokkal fontosabb,mint az,hogy mások mit gondolnak rólad. "
i am back, the wife got me t slow down so i got more time on line instead of working all the time,,, i have gone ove to " My Boomer Place " they say this one is shutting down ... you all have a great day and a better night